По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Dokumenta nosaukums!!!! Uz tēmu sarakstu

Dokumenta nosaukums!!!!
Palīdziet tikt skaidrībā!

Ja es izrakstu ar VID piešķirto Nr. dokumentu, tad nosaukums ir "Pavadzīme". Ja es izrakstu dokumentu bez VID-a piešķirtā Nr., ko tad man būtu obligāti jāraksta?

Es visu laiku rakstīju "Rēķinu". Bet tagad viens klients uzrakstīja dokumentu ar "Pavadzīme" un savu iekšējo Nr. Es jau domāju, ka vienalga kā es dokumentu nosaucu, jo likumā "Par grāmatvedību" 7.pantuir tikai kā viens no obligātajiem rekvizītiem norādīts "dokumenta nosaukums, numurs, datums". Arī speciālie normatīvie akti neko nenosaka. Vai tiešām būtu kāda atšķirība vai par realizēto lauksaimniecības produkciju es izrakstu "pavadzīmi" vai "rēķinu"?

No VID-a puses iebildumu man nav bijis, bet ir iebildumu no kolēģiem.Atsakās pieņem dokumentu ar nosaukumu "Pavadzīme" un manu Nr.
Ingad
Ingad 13.03.2008 16:20
460 ziņojumi

Atbildes (6)

Nav pamata satraukumam.

Rakstiet uzņ. ārējos dokumentus tāpat kā līdz šim.

Par saņemto dokumentu *pavadzīme* - atšķirībaszīme pielietojumā ir; t.i. cita veida numerācija sistēma.
Leciigaa
Leciigaa 13.03.2008 16:34
2691 ziņojums
Nu lai pieliek priekšā vārdiņu "Iekšējā"
Ambera
Ambera 13.03.2008 16:36
21759 ziņojumi
Lai būtu atšķirība, rakstiet PREČU PAVADZĪME.:-D
Anahari
Anahari 13.03.2008 16:56
517 ziņojumi
Tā nav iekšējā pavadzīme, bet gan realizētā lauksaimniecības produkcija (cūkas). Pavadzīme tiek rakstīta uz veikalos nopērkamo veidlapu un tajā ir nosaukums "Pavadzīme". Nebūtu it kā korekti kaut ko vēl pierakstīt klāt pie uzdrukātā.
Ingad
Ingad 13.03.2008 17:38
460 ziņojumi
Nevis *Nebūtu it kā korekti kaut ko vēl pierakstīt klāt pie uzdrukātā.* , bet to Jūs nwmaz nedrīkstat darīt.

Bet tāpat nesaprotu, kur problēma?

Darījuma noformējums par saņemto neatbilst nodokļu rēķina statusam saskaņā ar likumu par PVN?
Liepupe
Liepupe 13.03.2008 18:49
nav ziņojumu
Atbilde uz Jūsu jautjumu jau ir sniwegta pašā sākumā - 13.03.2008 16:34
Liepupe
Liepupe 13.03.2008 18:52
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.