По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Apsaimniekošanas rēķini Uz tēmu sarakstu

Apsaimniekošanas rēķini
Kā pareizi piestādīt iedzīvotājiem rēķinu par patērēto elektrību viņu dzīvokļos? Saņemam ar 18%, bet jāpiestāda ar 5%.No rēķina bez PVN + 5 %? Vai šāda shēma ?
Franciska
Franciska 02.03.2007 15:33
9 ziņojumi

Atbildes (3)

Domāju , ka šāda.
Ilma
Ilma 02.03.2007 15:38
30495 ziņojumi
139. Piemērojot likuma 6.2 panta 16.punktu personas, kas veic namu apsaimniekotāja funkcijas un kas likuma 2.pantatrīspadsmitās daļas izpratnē tiek uzskatītas par elektroenerģijas vai dabasgāzes piegādātājiem, izrakstot rēķinu par šo preču piegādi iedzīvotājiem (fiziskām personām), kas pērk un patērē elektroenerģiju vai dabasgāzi mājsaimniecības vajadzībām (gala patēriņam), ar nodokļa piecu procentu likmi apliek tādu elektroenerģijas vai dabasgāzes tarifu, kādu tam ir piemērojis elektroenerģijas vai dabasgāzes tirgotājs.
Tt7
Tt7 02.03.2007 15:58
37863 ziņojumi
Спасибо, ТТулечка.
Valterin
Valterin 02.03.2007 23:50
8641 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.