По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

Maksātnespējas gadīj. Uz tēmu sarakstu

Maksātnespējas gadīj.
Sveiki koleģi!

Vēršos pie Jums ar velmi uzzināt, kādus naudas līdzekļu apķīlā maksātnespējas gadījumā. Konkrēti mani interesē, vai šajā gadījumā var prasīt atgriest avansa norēķina personai izmaksātos naudas līdzekļus saimnieciskās darbības veikšanai? Viss kas šajā jautājuma ir pieredzēts, mani var interesēt. Iepriekš pateicos.
Sann
Sann 20.09.2006 10:05
369 ziņojumi

Atbildes (4)

Šajā gadījumā var atprasīt atmaksāt izmaksāto, bet neizmantoto avansu, tāpat visas debitoru summas, tai skaitā arī aizedumus.
Berziplus
Berziplus 20.09.2006 10:10
217 ziņojumi
Avansa norēķina persona ir īpašnieks, kas visus naudas līdzekļus glabā savā kabatā?
Ambera
Ambera 20.09.2006 10:10
21759 ziņojumi
nu bet protams ka daļa bankā daļa kabatā.
Sann
Sann 20.09.2006 10:20
369 ziņojumi
Jūs paši iesniedzāt makšatnespēju vai kreditori?? Jebkurā gadījumā tiks iecelts administrators, kas arī nodarbosies ar maksātnespējas lietu.
Berziplus
Berziplus 20.09.2006 10:33
217 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.