По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Apkopēju slodze Uz tēmu sarakstu

Apkopēju slodze
Vai ir kādi normatīvie akti, kas nosaka cik liela kavadrātmetros ir apkopjamā teritorija, lai būtu viena slodze?Jūs kā grāmatveži varbūt varat palīdzēt ar padomu!
Ella777
Ella777 12.04.2006 11:50
36 ziņojumi

Atbildes (3)

Cik nav žēl maksāt , tik arī maksājiet, tikai ievērojot valsts noteikto minimālo d/algu.Ja cilvēks labi strādā, tad var arī labi saņemt par padarīto!Bet -slodze, ka zinu -ir 40 stundas nedēļā.
Otija
Otija 12.04.2006 12:00
1772 ziņojumi
Painteresējaties kādā budžeta iestādē, ja tik ļoti vēlaties info normu m2
Liepupe
Liepupe 12.04.2006 12:02
nav ziņojumu
Nav runa par naudu, bet tieši par tiem m2, jo ir budžeta,izglītības iestāde un klases tīrīt nav tas pats, kas koridorus, vai tualetes.Prasapadomu, bet palīdzēt nevaru, jo nezinu, vai ir kāds normatīvais akts, kas noteiktu apkopjamo platību vai grūtības pakāpi:)
Ella777
Ella777 12.04.2006 14:29
36 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.