Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts
notāra pakalpojumi Uz tēmu sarakstu

Aira57 09.03.2006 19:00
2 ziņojumi
2 ziņojumi
Atbildes (5)
4.pielikums "Paziņojums par personai izmaksātajām ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamajām summām, kas nav saistītas ar darba attiecībām, neieturot izmaksas vietā nodokli"
paldies

Aira57 09.03.2006 19:09
2 ziņojumi
2 ziņojumi
Albina...es tikko aizdomaajos, a ko dariit briidii, kad firma veel nav nodobinaata, bet ir maksaajusi notaaram piemeeram par paraksta paraugu un tt. Tos izdevumus tachu peec tam norakstiis un 4. pielikumu laikam, nav jaasniedz

Kml 09.03.2006 20:03
1086 ziņojumi
1086 ziņojumi
Раньше об этом не задумывалась
Если потом расходы проводятся через фирму, теоретически, пиеликумс надо сдать.

Камилла, если квитанция на услугу нотариуса выписана на физическое лицо, то даже, если потом эта услуга будет включена в расходы фирмы, по-моему , приложение сдавать не надо.
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt