Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Kokmateriālu pielikums
Saņemts ar KTPR no citas firmas kokmateriāli pārstrādei un pēc pārstrādes ar savu KTPR izsniegts firmai atpakaļ pārstrādāti kokmateriāli, norādīta tā pati vērtība un attiecīgi piestādīta KTPR par pārstrādes pakalpojumiem.
Jautājums vai šīs KTPR, kurās notiek tikai kokmateriālu pieņemšana un nodošana (pārstrādei), pēc kurām samaksa netiek veikta - Ir jāuzrāda PVN deklarācijas pielikumā vai nav? Nevaru atrast atbildi.
Atbildes (3)
Labdien , Cleo. Izteikšu savas domas.
Lasot par PVN dekl.pielikumspar kokmateriālu PIEGĀDĒM un pakalpojumiem darījumos ar kokmateriāliem
1.2. apstiprina par kokmateriālu piegādēm un pakalpojumiem aizpildāmā pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikuma (turpmāk – deklarācijas pielikums) veidlapas paraugu (pielikums);
Pēc manām domām izrakstītās KTPR , par kokmateriālu m3 PĀRVIETOŠANU pārstrādei un atgriešanu atpakaļ bez apmaksas neietilpst kategorijā -kokmateriālu PIEGĀDES, jo piegādes visas ir par samaksu , bet šeit bez apmaksas.Tāpat kā sarakstā nav jāuzrāda izrakstītās KTPR pātvietošanai savām vajadzībām no vienas vietas uz otru.T.i.uzskatu, ka šīs KTPR gan dekl. pielikumā gan sarakstā nav jāuzrāda.
paldies, man jau tā šķita, jo pielikumā neatradu rindu, kurā varētu ievietot šīs summas.
Es šādus darījumus neuzrādu pielikumā
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt
Rediģēšanas vēsture