Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts
Strukturvienibas registracija Uz tēmu sarakstu
Atbildes (3)
Es domaju, ka ir jāreģistrē, jo kā Jūs variet atrasties tur bez nomas līguma? (likumiski) Tatad Jums bija vispirms jānoslēdz nomas līgumu

Dokuto 13.12.2005 14:10
403 ziņojumi
403 ziņojumi
Nju jaa...vins ir sastadits (latvijas dzelczels jau iedeva gatavu, musu amatpersonas parakstija, bet viniem tur iekseja kartiba ka paraksta 1 menesa laika jo valdei jaizskata, bet paraktis ar atpakaljejoso datumu (ar 1. decembri)). Decembra beigas mums bus ligums ar 1. decembra datumu...bet ja pa vidu kada parbaude bus, vai bus problemas?:((
varbūt, bet principā, es ne domāju, ka VID uzreiz atnāks, mums bija tādi gadījumi, gaidiet līgumu un pēc tam uzreiz VIDā:)

Dokuto 13.12.2005 14:21
403 ziņojumi
403 ziņojumi
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt