Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.
Grāmatvedis dekrētā Uz tēmu sarakstu
Atbildes (10)
Ja grāmatvedis pats grib turpināt strādāt, tad var arī noformēt kādu " falšu" līgumu ar kādu firmu par grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu {ja ir tāda iespēja šādu firmu " sadabūt" )

Jaane 21.10.2005 15:08
63 ziņojumi
63 ziņojumi
Nē nu protams, ka ir citi darbinieki, bet vai tad piemēram frizieri vai administratoru var ielikt darbā par grāmatvedi, tikai tāpēc, lai viņš tur būtu. Tas taču smieklīgi! Kaut gan mūsu likumdošana vispār ir bēdīgi smieklīga!
Nu paldies. Skaidrs ir, ka nevar un viss.
Nu paldies. Skaidrs ir, ka nevar un viss.
Man šķiet, ka direktors var pildīt arī grāmatveža pienākumus, cits jautājums ir, ka grāmatvedis un kasieris nevar būt viena persona. Bet varbūt es kļūdos!

Mdaina 21.10.2005 15:09
250 ziņojumi
250 ziņojumi
Var jau arī kādu falšu grāmatvedi starp draugiem sameklēt. Lai uz papīra skaitās, bet nu darbu protams darīs ... nu paši saprotat...
Un tā jau nereti notiek arī...... pati jau 2.gaduveicu grāmatveža pienākumus kādā nelielā firmā, kur pa grāmatvedi nokārtota uzņēmuma īpašnieka sieva........ es " ražoju" atskaites u.t.t un protams saņemu algu, bet īstā grāmatvede ir viņa ( tas nekas ka pilnīgi bez saprašanas par grāmatvedību
)


Jaane 21.10.2005 15:15
63 ziņojumi
63 ziņojumi
gadījumi ir visādi, bet izlasot virsrakstu man palika jautri, jo esmu grāmatvedis šī vārda tiešākajā nozīmē , jo esmu vīrietis un diemžēl man nav no dabas dots aiziet dekrētā:)))



Aivareno 21.10.2005 15:26
6641 ziņojums
6641 ziņojums
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt