По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Grāmatvedības izmaksas maziem klientiem Uz tēmu sarakstu

Grāmatvedības izmaksas maziem klientiem
Veidoju jaunu cenrādi nākamajam gadam. Sakiet, cik varētu prasīt maziem klientiem (SIA) ar 1 darbinieku, kur ienākošie/izejošie dokumenti mēnesī nepārsniedz 20-30?

Latvijā ir gana daudz šādi, kas no mikro pārtapuši par SIA.
Himars
Himars 16.11.2022 11:53
10 ziņojumi

Atbildes (8)

100-150 Евро
Otkat
Otkat 16.11.2022 14:51
1241 ziņojums
Если этот маленький клиент сможет платить такие деньги. В одной такой фирме я озвучила сумму в 100 евро,больше мне не перезвонили,наверно показалось дорого.
Gravchik
Gravchik 18.11.2022 17:10
6083 ziņojumi
Только с этими маленькими клиентами головняк бывает побольше, чем с большими
Meek
Meek 18.11.2022 22:30
5648 ziņojumi
Lielākā problēma vienmēr ir tā, ka iepriekš nav iespējams pateikt, cik daudz būs darba. Citreiz dokumentu it kā nav daudz, bet kaut ko vienmēr aizmirst atsūtīt (piem. neapmaksātos rēķinus, kurus nevar "izķert", apstrādājot bankas izrakstu). Aizmirst informēt par darbinieku pieņemšanu vai atlaišanu. Vai, piemēram, īpašniekam vairākas firmas un vienas firmas rēķini netīšām tiek samaksāti no otras firmas konta. Visādi šādi it kā sīkumi paņem ļoti daudz laika.
Es reizēm saku savas stundas cenu un savu prognozi, cik man stundas vajadzēs. Un tad pēc pāris mēnešiem jau apmēram ir skaidrs, par cik es esmu ar mieru viņiem taisīt.
Mans mīļākais klients ir ar dažiem darījumiem mēnesī, viņi maksā tikai 40 eur, bet es visu sataisu 10 minūtēs
Ilzex
Ilzex 19.11.2022 11:25
2666 ziņojumi
Только с этими маленькими клиентами головняк бывает побольше, чем с большими
Meek 18.11.2022 22:30
Вот вот, иногда среди этих 20-30 документов парочку таких подвернется, что голову сломаешь думая как их оприходовать в соответствии с требованиями законодательства.
Klepa
Klepa 20.11.2022 08:22
6764 ziņojumi
Jāņem vērā ne tikai dokumentu daudzumu, bet arī to, vai ir klients PVN maksātājs, cik viņam ir pamatlīdzekļu, ar ko vuņš nodarbojas, vai klients ir godīgs maksātājs, vai ir visiem parādā, starp citu un apkalpošanas firmai.
Klepa
Klepa 20.11.2022 08:25
6764 ziņojumi
Daudzi mazie uzņēmumi nebūs ar mieru maksāt 100-150. Prasīt varat,jautājums vai uzņēmējs piekritīs.
Kirsbauma
Kirsbauma 22.11.2022 12:18
1581 ziņojums
Daudzi mazie uzņēmumi nebūs ar mieru maksāt 100-150. Prasīt varat,jautājums vai uzņēmējs piekritīs.
Kirsbauma 22.11.2022 12:18
Tā ir uzņēmēja izvēle un problēma, tikai un vienīgi. Ja uzņēmējs nav ar mieru maksāt par grāmatveža darbu pat tik niecīgu samaksu (kas nav pat 4-5-daļa no min. algas!), vai nepiekrīt maksāt par viņam nepieciešamo grāmatvedības pakalpojumu tik, cik tas reāli ir vērts (visobjektīvākais salīdzinājums - ar prof. jurista pakalpojumiem) - neviens neliedz uzņēmējam PAŠAM apgūt grāmatveža kvalifikāciju un PAŠAM nodarboties ar sava uzņēmuma grāmatvedību (protams, ja "fiška velk" atbilstoši).

Interesanti - kāpēc tieši grāmatvedim būtu jāpakļaujas uzņēmēja iegribām un jāatļauj uzņēmējam risināt savas biznesa u.c. saistītās problēmas tieši uz grāmatveža (jau tā nesamērīgi niecīgā atalgojuma) rēķina?
Vsv.vsv
Vsv.vsv 22.11.2022 14:19
104 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.