По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Printify Uz tēmu sarakstu

Printify
Sveiki!

Vai kādam ir bijusi darīšana ar Printify pakalpojumu izmantošanu?

Piemērs. LV PVN maksātājs ("Y") savā mājaslapā tirgo apdrukātus kreklus un citus apdrukātus priekšmetus.
Faktiski par katru notirgoto preci dienas beigās apkopotā veidā aiziet saraksts uz Printify (ASV uzņēmums, turpmāk tekstā "P"). Tajā pašā brīdī P novelk no Y naudu par šo priekšmetu ražošanas pašizmaksu. P pāris dienu laikā saražo kreklus un nosūta tos pa tiešo Y klientiem, Y saņem rēķinu par faktiski nosūtītiem priekšmetiem.

Y klienti ir fiziskas personas gan no 3V, gan no ES.

Man nav pārliecības, kā šos darījumus uzrādīt Y grāmatvedībā. Manuprāt:
1) ja preci saņem FP no 3V, prece faktiski nav "ienākusi" ES un nedz P rēķins par preci nedz pārdošanas darījums LV PVN deklarācijā nav jāuzrāda;
2) ja preci saņem FP no ES, prece tiek importēta ES (PVN deklarācijā jānorāda importa darījums) un par realizāciju ir jānomaksā vietējais LV PVN (priekš OSS apgrozījums vēl nav sasniegts). Attiecīgi rēķinu no FP jānorādā kā improtu, un par realizāciju jānomaksā PVN.

Ar šādu preču kustību (3V uz 3V, 3V uz ES) neesmu saskārusies, tāpēc gribētu zināt citu viedokli.
El_ve
El_ve 22.12.2021 12:19
87 ziņojumi

Atbildes (1)

Если Y посредник 1) то я бы показал 48.2 2) вы сначала делаете импорт, затем продаете с PVN ИЛИ FP сам организовывает импорт.
Если Y фактически покупатель, то все просто - сделка в 3-их странах, PVN 48.2
Otkat
Otkat 22.12.2021 13:03
1241 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.