По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

SDV un uzņēmuma līgums Uz tēmu sarakstu

SDV un uzņēmuma līgums
Labdien!
Lūdzu padalieties ar viedokli, vai pieredzi.
Fiziska persona, kas ir reģistrēta kā saimnieciskās darbības veicējs, vēlas piedalīties publiskajā iepirkumā, taču, lai kvalitatīvi tiktu sagatavots piedāvājums, vēlas izmantot iepirkumos pieredzējušas fiziskas personas, kas nav reģistrēta kā sdv, vienreizēju pakalpojumu- tikai sagatavot un iesniegt nepieciešamo dokumentāciju, par ko paredzot vienreizēju konkrētu samaksu, piemēram 50-100EUR. Iepirkumu speciālists ienākumus gūst tikai no savas oficiālās darbavietas.
Vai šāds darījums ir iespējams caur uzņēmuma līgumu? Vai varbūt šeit iedarīgāks ir pakalpojuma līgums? Kurš maksās nodokļus? Vai iepirkumu speciālistam šī viena darījuma dēļ jāreģistrējas kā SDV, ja viņš līdz šim nav veicis nekādus tamlīdzīgus darījumus un arī neplāno.
Engynery
Engynery 01.04.2020 14:28
1 ziņojums

Atbildes (2)

Iepirkumu speciālists var paplašināt savu profesionalitāti, maksājot nodokļus kā visi.
Aivars007
Aivars007 01.04.2020 14:58
25541 ziņojums
Vai šāds darījums ir iespējams caur uzņēmuma līgumu?
Jā ir iespējams

Vai varbūt šeit iedarīgāks ir pakalpojuma līgums?
Uzņēmuma līgums un pakalpojuma līgums šjaā gadījumā ir viens un tas pats

Kurš maksās nodokļus?
Atkarīgs no tā, vai pakalpojuma sniedzējs būs reģistrējies kā SDV vai nebūs. Ja pakalpojuma sniedzējs ir reģistrējies kā SDV, tad viņš pats maksā nodokļus. Ja pakalpojuma sniedzējs nav reģistrējies kā SDV, tad viņš pēc likuma ir "darba ņēmējs" ar visiem no tā izrietošajiem nodokļiem, kurus maksā pasūtītājs.

Vai iepirkumu speciālistam šī viena darījuma dēļ jāreģistrējas kā SDV, ja viņš līdz šim nav veicis nekādus tamlīdzīgus darījumus un arī neplāno.
Var nereģistrēties.
_susurs_
_susurs_ 01.04.2020 19:36
377 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.