По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Salīdzināšanas akti Uz tēmu sarakstu

Salīdzināšanas akti
Parādu un saistību inventarizācija paredzēta likumā “Par grāmatvedību” un Ministru kabineta (MK) noteikumos Nr.585 “Noteikumi par grāmatvedības kārtošanu un organizāciju”, kuru 48.punktā noteikts, ka ar debitoriem un kreditoriem ir jāsalīdzina prasījumu un saistību summas.
Esmu debitoriem sūtījusi vienu aktu piemēram parāds 300,00 EUR SIA BITE , un ja ir tā pati firma SIA BITE kreditoros, tad otru aktu par kredīta atlikumu piemēram 650 EUR, un redzams kuros kontos ir parādi.
Bet tagad jauna mode vienu aktu ar D atlikumu un K atlikumu?
Linete
Linete 07.01.2020 21:10
2982 ziņojumi

Atbildes (2)

Ja saliekot kopā D un K Jums rādīs abus atlikumus atsevišķi, tad to var darīt, bet ja D un K skaitīs kopā, tad tas nebūs pareizi, D var samazināt pret K vai otrādi, tikai uz savstarpējā ieskaita pamata.
Ja man ir debitors, kas ir arī kreditors, tad par debetu savs akts, par kredītu savs.
Protams, daudz kas atkarīgs no grāmatvedības programmas.
Nodoklitis
Nodoklitis 07.01.2020 21:33
224 ziņojumi
Ja man ir debitors, kas ir arī kreditors, tad par debetu savs akts, par kredītu savs.
Nodoklitis 07.01.2020 21:33
И у меня так
Albina
Albina 08.01.2020 10:12
64599 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.