По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Zalktis lietotājiem Uz tēmu sarakstu

Zalktis lietotājiem
Nepieciešama pieredze darbā ar programmu "Zalktis".
Jūs saņemat ienākošo pavadzīmi, kurā ir 3 dažādi PVN ( arī reversi):
1) Parastā likme -21 %;
2) R7 - Metālizstrādājumi;
3) R9 - Būvmateriāli.
Kā Jūs šo pavadzīmi iegrāmatojat, lai tā korekti nonāktu PVN deklarācijā? Uzrakstiet, lūdzu, kā rīkojaties šādās situācijās?
Aivareno
Aivareno 20.05.2019 09:08
6641 ziņojums

Atbildes (5)

.
Aivareno
Aivareno 20.05.2019 09:08
6641 ziņojums
Входящую накладную " разбиваю" на 3 отдельных, и в каждой указываю нужный режим PVN
Irisocka
Irisocka 20.05.2019 10:14
477 ziņojumi
Paldies. Tā es arī daru, cerēju uz citu risinājumu
Aivareno
Aivareno 20.05.2019 10:20
6641 ziņojums
Mani arī interesē vai ir vieglāks veids. Mans padoms bija vadīt 3 reizes atsevišķi uz katru pvn summu un protams kontu katram pvn - piegāde r7, r9, jo zalktim nav paredzētas vairākas pvn rindas vienā dokumentā.
Sann
Sann 20.05.2019 10:24
369 ziņojumi
Mani arī interesē vai ir vieglāks veids. Mans padoms bija vadīt 3 reizes atsevišķi uz katru pvn summu un protams kontu katram pvn - piegāde r7, r9, jo zalktim nav paredzētas vairākas pvn rindas vienā dokumentā.
Zalktim ir gan rēķinā un arī PVN sadaļā vairākas rindas.
Problēma ir viena - deklarācijas pielikumā tādā gadījumā Zalktis katram R pretī ielasa dokumenta visu kopējo summu. Tas ir - gadījumā, ja tiek grāmatots universālais rēķins ar vairākām rindiņām.

Es sākotnēji tā darīju - grāmatoju universālo rēķinu un pēc tam manuāli laboju visas pamatsummas pretī PVN summām.
Vēlāk atskārtu, ka tas aizņem daudz laika, kā arī ir lielākas iespējas kļūdīties.
Tagad jau sen kā katru pavadzīmi grāmatoju 2 - 3 reizes. Un visi skaitļi nostājas savās vietās.
Aivars007
Aivars007 20.05.2019 11:46
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.