По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Uzņēmējdarbība, komerclikums, darījumi. Sabiedriskās un bezpeļņas organizācijas, budžeta iestādes

Naudas plūsma Uz tēmu sarakstu

Naudas plūsma
Labdien, lūdzu jūsu padomus! Ir jāsagatavo naudas plūsma biznesa plānam topošajam autoservisam.Piemēram pirmajā mēnesī ielieku ieņēmumi no pakalpojumu sniegšanas-1000 EuR, savukārt izdevumi 400 Eur (materiāli, komunālie utt) paliek 600 Eur Kā , lai pareizi ieliek šo summu- ieguldīt uzņēmuma attīstībai nākošajā mēnesī ieliek kā atlikumu kasē vai kā jo kur tad paliek darba alga? Vai likt šo summu vai piem 500 Eur kā darba algu un tad 100 Eur uzņēmuma attīst. ?
Ld1
Ld1 28.06.2016 19:17
8 ziņojumi

Atbildes (5)

Ja pareizi saprotu tad arī grāmatvedība pie saimn.darbības ir vienkāršā ieraksta sistēmā, ja? Žurnāls datorā un pa lielam viss?

Tieši tāpat ir ar biznesa plānu.
Pa lielam.
Aivars007
Aivars007 28.06.2016 23:50
26981 ziņojums
Aivars007
Piedodiet , ja esmu aizvainojusi jūs ar kādu nepārdomātu teikumu. Esmu galīga iesācēja šajā jomā , vācu informāciju un tādējādi mācos.Ja nevarat palīdzēt ar lietderīgu padomu tādam cilvēkam kā man, tad varbūt vispār nevajag neko rakstīt. Jūs visu vienas dienas laikā iemācījāties, saprotu, ka esat pieredzes bagāts grāmatvedis?
Bet paldies jums par jūsu komentāriem, tas man liek nopietni aizdomāties par to kur un ko es rakstu.. Lai jums jauka šī diena!!!
Ld1
Ld1 29.06.2016 08:20
8 ziņojumi
Paldies par visiem labajiem novēlējumiem.
Jūs neesat mani aizvainojusi personīgi.
Ar saviem spriedelējumiem Jūs aizvainojat visus profesionālos grāmatvežus - jo šis ir profesionālu grāmatvežu forums.
Jums jau pašā sākumā atbildēja - jāsameklē grāmatvedis, jākonsultējas, par konsultācijām jāmaksā.
Forumos amatu nemācās un neiemācās.
Biznesa plānu sastādīšanā cenrāži ir pietiekami augsti, bet Jūs to visu esat sadomājusi saņemt "par baltu velti". Mūsdienās tā sen vairs nenotiek.
Ja arī kaut ko šeit "sagramstīsiet", tad kvalitātes ziņā tas būs līdzvērtīgs nullei. Ne Jūs pirmā, ne pēdējā, kura "pa lielam" visu zina pati.
Aivars007
Aivars007 29.06.2016 09:43
26981 ziņojums
Neesmu vēlējusies nevienu aizvainot, bet atzīstu, ka ar savu nekompetenci šajā jomā esmu iegājusi laikam ne īstajā vietā. Saprotu, ka te diskutē sava amata lietpratēji. Darīšu, kā jūs iesakāt - meklēšu grāmatvedi.
Paldies jums par atbildēm!
Ld1
Ld1 29.06.2016 10:31
8 ziņojumi
Ļoti pareizi darīsiet. Veiksmi!
Aivars007
Aivars007 29.06.2016 11:21
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.