По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Vajaga ļoti palīdzību Uz tēmu sarakstu

Vajaga ļoti palīdzību
Sveiki. Lieta tāda. Es caur NVA tiku vienā piedrībā. Un tur grāmatvedība sākot no 14. gada ir galīgi nepareiza. Precīzāk skaidras naudas uzskaite. Tur tika darīta tā no kases piemēram paņēma naudu 30 eiro. Izraksta kases izdevuma orderi par tādu summu un vēl kases ieņēmum orderi par tādu pašu summu. Neskatijās un negrāmatoja reālos ienākumus. Piemērma par mēnesi reāli ienākui ir 50 eiro nevis 30 eiro. Citos menešos par ieņēmuma orderis tiek rakstīts par lielāku summu nekā ir reāli ieņēmumi. Kā es zinu ieņēmumus kādi ir. Tie tiek smuki sarakstīti pēc kvītīm. Kāpēc tie netika ņemti vērā es nezinu. Kad iepriekšējai meitenei prasiju kā viņa ienākumus dabuj tā arī pateica pēc atnestajiem čekiem ko man iedot reāli pēc iztērētās naudas. Un tā ir taisīts 14. Gads un 15 . Gads. Un sāksts šis gads. Es tā turpināt nevēlos. Vēlos visu savest kārtībā bet man nav pieredzes un nezinu kā to izdarīt. Es brīnos ka es esmu vienīgā kas to ir pamanijusi jo meitene pirms manis bija strādājusi grāmatvedībā un kā varēja turpināt pjeļaut tik rupjas kļūdas man nav saprotams. Es vēlos savest visu kārtībā lai varu vismaz šo gadu iesākt pareizi. Grāmatvedība tiek kārtota vienkāršā ieraksta sistēmā.
Guna52
Guna52 29.04.2016 22:01
nav ziņojumu

Atbildes (24)

Teiksim tā pēc viena eka čeka raksta gan ieņēmumus gan izdevumus.
Guna52 04.05.2016 21:35
Может, чтобы "-" по кассе не шел?
Solik 05.05.2016 09:43
Nē kase uz mīnusiem negāja tieši pretēji. grāmatvedībā bija norādīts kasē 4.90 bet reāli bija 19 eiro kasē. Skatījos aprīļa beigās. Atvainojiet krievu valodā grūtības man rakstīt.
Guna52
Guna52 05.05.2016 14:51
nav ziņojumu
grāmatvedībā bija norādīts kasē 4.90 bet reāli bija 19 eiro kasē
Guna52 05.05.2016 14:51
Visam šim nemaz nevar ticēt
Japaina
Japaina 05.05.2016 16:38
10269 ziņojumi
Es nevaru saprast, vai Guna52 patiešām ir Guna, vai tomēr kāds cits, kam patīk šādi jociņi.
Ilzex
Ilzex 05.05.2016 20:57
2666 ziņojumi
Atvainojiet krievu valodā grūtības man rakstīt.
Jums ir grūtības rakstīt arī latviešu valodā, jo komati, pieturzīmes, un pareiza teikuma uzbūve Jums nav pazīstami.

Un kasi kārto saskaņā ar MK noteikumiem par šo. Kā arī saskaņā ar citiem normatīvajiem aktiem par grāmatvedību. Lasiet te un varbūt pie Jums nāks apgaismība!
https://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=10&id=856&hl=1
Am14
Am14 05.05.2016 21:02
385 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.