По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Plāno samazināt administratīvo slogu mājas (istabas) dzīvnieku tirdzniecības vietām Uz tēmu sarakstu

Plāno samazināt administratīvo slogu mājas (istabas) dzīvnieku tirdzniecības vietām
Zemkopības ministrija izstrādājusi grozījumus likumā „Par nodokļiem un nodevām”, ko šodien, 15.martā, izsludināja valsts sekretāru sanāksmē.

Likuma grozījumu projekts paredz, ka turpmāk specializētās tirdzniecības vietas īpašniekiem, kuri nodarbojas ar mājas (istabas) dzīvnieku tirdzniecību, vairs nebūs nepieciešamas Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) atļaujas tirdzniecībai ar mājas (istabas) dzīvniekiem un – izrietoši – par šādas atļaujas saņemšanu vairs nebūs jāmaksā 16 latu valsts nodeva. To paredz arī Zemkopības ministrijas sagatavotie un valsts sekretāru sanāksmē šāgada 12.janvārī izsludinātie grozījumi Ministru kabineta 2006.gada4.aprīļa noteikumos Nr.266 „Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai”.

Līdz šim specializētās tirdzniecības vietas īpašniekiem gan pirms tirdzniecības uzsākšanas ar mājas (istabas) dzīvniekiem, gan turpmākajā darbībā reizi trijos gados Pārtikas un veterinārajā dienestā bija jāiesniedz rakstisks iesniegums, lai saņemtu atļauju tirdzniecībai ar mājas (istabas) dzīvniekiem. Turpmāk specializētās tirdzniecības vietas īpašniekam vairs nebūs nepieciešama atļauja tirdzniecībai ar mājas (istabas) dzīvniekiem. Ja specializētā tirdzniecība vieta atbildīs noteikumu Nr.266 prasībām, datus par specializēto tirdzniecības vietu ievadīs PVD uzraudzības objektu reģistrā. Tirdzniecību ar mājas (istabas) dzīvniekiem atļauts sākt pēc specializētās tirdzniecības vietas iekļaušanas PVD uzraudzības objektu reģistrā.
Andaz
Andaz 16.03.2012 16:21
27897 ziņojumi

Atbildes (1)

Projekts arī precizē likuma „Par nodokļiem un nodevām” atsevišķu punktu terminoloģiju, kas saistīti ar izmēģinājuma dzīvniekiem - sakarā ar Saeimas 2012. 8. matrā trešajā lasījumā pieņemtajiem grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā.
Andaz
Andaz 16.03.2012 16:21
27897 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.