По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

Eksports uz Daniju ES, neapliekamais partneris Uz tēmu sarakstu

Eksports uz Daniju ES, neapliekamais partneris
Ludzu palidziet!

Izrakstiju rēķinu uz Daniju , exporteju preci uz ES, ar VAT 0%, izradijas ka Danijas kompanija in neapliekama persona. Nozime ka es izdariju kludu vajadzeja rekinu rakstit ar 22%? Otrais jautajums kur PVN deklaracija jaatspoguļo sis darijums un kuru pielikumu jaaizpilda ari?

Paldies
Sterns
Sterns 20.12.2011 09:52
25 ziņojumi

Atbildes (5)

Надо было выставлять с 22%, в PVN декларации включать в реализацию в 41 строку и PVN1 3 часть.
Irena22
Irena22 20.12.2011 09:58
42996 ziņojumi
Un ja es taisitu Muitas proceduras ka 3.valsti, izrakstot rekinu VAT 0%, un kad vini sanemtu atmuitotu, tad es neiekritu uz 22%?

Irena22---Paldies!
Sterns
Sterns 20.12.2011 10:08
25 ziņojumi
Дания в ЕС, если мне не изменяет память, значит, с экспортом ничего не получится. Только при условии, что у Вас товар был ввезен из третьих стран (Китая, например) и Вы его нерастоможенный отправляли бы в Данию, а они там сами растаможивали, могли бы применить 0% ставку. По-моему, у Вас не тот случай.

Теперь Вы можете или довыставить им PVN 22%, или выделить налог из уже выставленной суммы счета, но тогда получится что Вам самим надо заплатить этот налог в бюджет.
Irena22
Irena22 20.12.2011 10:25
42996 ziņojumi
Da bilo delo v tom cto oni prasili dostavit tovar v Moskvu, ja dumaju eto Ofshornaja kompanija, i prosili snachala oformit vse Muitas deklaracijas, no sami kak to v Moskve vibrali tovar bez deklaracijii, Ja rashitovala na deklaraciju i ne poluchila:( Vot teper dolzna ispravlat PVN deklaraciju za oktabr.
Sterns
Sterns 20.12.2011 10:31
25 ziņojumi
Могу только посочувствовать.
Irena22
Irena22 20.12.2011 10:46
42996 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.