По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Vakances

Jaunas vakances

Grāmatvedis
samaksa pēc vienošanās, pilna slodze, Jurkalnes iela 1 Riga

*Ne mazāk kā 2 gadu pieredze grāmatveža amatā. *Pieredze darbā ar pilna cikla grāmatvedības procesu. *Augstākā izglītība finansēs un grāmatvedībā. *Teicamas datorzināšanas (MS Office). *Sistemātiska pieeja lietām, augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme un vēlme nepārtraukti uzlabot savu profesionalitāti. *Teicamas latviešu valodas zināšanas, angļu un krievu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenais grāmatvedis
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infinitum 8", samaksa pēc vienošanās, pilna slodze, Ernesta Birznieka-Upīša iela 21

- Uzņēmumu pilna cikla grāmatvedības kārtošana, saskaņā ar LR likumiem un normatīvajiem aktiem – dokumentu pirmapstrāde, informācijas apstrāde un iegrāmatošana; - Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas ievade Horizon sistēmā , apstrāde un kontrole; - Avansa norēķinu uzskaite; - Darba algu aprēķināšana; - Autoratlīdzību aprēķināšana; - Maksājumu sagatavošana; - Ikmēneša atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai un valsts institūcijām; - Finanšu pārskatu, gada pārskatu, bilances, nodokļu deklarāciju sagatavošana , kā arī nepieciešamo vadības atskaišu sagatavošana - Priekšlikumu sniegšana grāmatvedības un uzskaites darba pilnveidošanai.

Galvenais grāmatvedis
SIA TZMO LATVIJA, no € 1500, pilna slodze, Rīga

Galvenā grāmatveža pārziņā būs pilna grāmatvedības cikla nodrošināšana uzņēmumā: Pirmdokumentu apstrāde,grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem, kā arī mātes kompānijas prasībām; Pamatlīdzekļu, ieguldījumu, inventāra un krājumu uzskaite un kontrole, dalība inventarizācijās; Veikala kases un to operāciju uzskaite; Algu un atvaļinājumu uzkrājumu aprēķins un izmaksa; Mēneša slēgšanas procedūras , ikmēneša finanšu atskaišu sagatavošana Mātes kompānijai un Gada pārskata gatavošana LV un Mātes kompānijai; Atskaišu sagatavošana un iesniegšana valsts iestādēm; Grāmatvedības atskaišu sagatavošana iekšējai izmantošanai vadībai Latvijā un mātes uzņēmumā Polijā.

Informācija uzņēmumiem

Ja jūs meklējiet grāmatvedi savai kompānijai vai nolēmāt izmantot grāmatvedības ārpakalpojumus - vienkārši izvietojiet savu sludinājumu. Pēc administratora apstiprināšanas tas parādīsies šajā sadaļā un būs redzams tūkstošiem potenciālo kandidātu. Neaizmirstiet, ka starp mūsu Kluba lietotājiem var atrast ne tikai grāmatvežus, bet arī citus speciālistus - revidentus, kasierus, finanšu analītiķus, finanšu direktorus. Viena sludinājuma izvietošanas maksa sastāda tikai € 15 mēnesī (ieskaitot PVN).
Pievienot sludinājumu
Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem