По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Vakances

Jaunas vakances

Galvenais grāmatvedis
CVO Recruitment Latvia SIA, samaksa pēc vienošanās, pilna slodze, Rīga, Ganību dambis 24a

Jūsu atbildībā būs pilna grāmatvedības cikla nodrošināšana uzņēmumā: Grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem; Pamatlīdzekļu, ieguldījumu, inventāra un krājumu uzskaite un kontrole, dalība inventarizācijās; Algu un atvaļinājumu uzkrājumu aprēķins un izmaksa; Mēneša slēgšanas procedūras un ikgadējo pārskatu gatavošana; Atskaišu sagatavošana un iesniegšana valsts iestādēm; Nepieciešamo aprēķinu un pārskatu sagatavošana iekšējai izmantošanai vadībai Latvijā un mātesuzņēmumā ASV.

Grāmatvedis
Absolutus SIA, samaksa pēc vienošanās, pilna slodze, Slokas 52, Rīga

Grāmatvedības apkalpošanas uzņēmums sakarā ar paplašināšanos aicina darbā bilancspējīgu grāmatvedi. Pilna darba slodze.

Grāmatvedis
Levinee SIA, samaksa pēc vienošanās, nepilna slodze, Rīga

Pilna grāmatvedības uzskaite; VID atskaišu sagatavošana; Gada pārskata sagatavošana; Nodokļu audits; Komunikācija ar VID; Lietvedība; Intrastats.

Informācija uzņēmumiem

Ja jūs meklējiet grāmatvedi savai kompānijai vai nolēmāt izmantot grāmatvedības ārpakalpojumus - vienkārši izvietojiet savu sludinājumu. Pēc administratora apstiprināšanas tas parādīsies šajā sadaļā un būs redzams tūkstošiem potenciālo kandidātu. Neaizmirstiet, ka starp mūsu Kluba lietotājiem var atrast ne tikai grāmatvežus, bet arī citus speciālistus - revidentus, kasierus, finanšu analītiķus, finanšu direktorus. Viena sludinājuma izvietošanas maksa sastāda tikai € 15 mēnesī (ieskaitot PVN).
Pievienot sludinājumu
Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem