По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

PVN deklarācija un PVN 1: I daļa Uz tēmu sarakstu

PVN deklarācija un PVN 1: I daļa
Lūdzu apgaismojiet iesācēju:)

Uzņēmumam atskaites jāiesniedz reizi pusgadā.Uzņēmums ir jauns, pagaidām nav ienākumi, bet ir iepirkti tikai pamatlīdzekļi no apliekamām personām Latvijā. Aizpildīju PVN 1: I daļu, tagad ķeros klāt PVN deklarācijai un nav skaidrs, kuri lauciņi jāaizpilda(pietiek tikai ar 60 un 62?)

Un, vai varu droši norādīt, atķeksējot to ķeksīti PVN deklarācijā, ka vēlos PVN pārmaksu saņemt atpakļ un uzņēmuma kontu?
Ieva888
Ieva888 05.07.2011 09:26
9 ziņojumi

Atbildes (32)

periods pareizs. varbūt tiešām laika starpības dēļ,skarā ar tiem datumiem.
Squirrel
Squirrel 15.07.2011 13:46
809 ziņojumi
Varbūt tomēr pa ceturksni vai pat mēnesi bija jāiesniedz?
Andaz
Andaz 15.07.2011 16:20
27892 ziņojumi
Mēs sniedzam par pusgadu.Tā mums nolikts. Jo kad atkal biju "aizgulējusies" un noteikumi atkal mainījās, 2010.g. sākumā,saņēmām e-pastā paziņojumu, ka jāsūta pa pusgadu nevis par katru mēnesi.Kopš tā laika mēs tā arī daram.Nekāda darbība jau faktiski nenotiek.

es saprotu ,ka tagad man atkal jāiesniedz viss z kā precizējums.Centīšos iesniegt visu vienā datumā.
Squirrel
Squirrel 16.07.2011 03:14
809 ziņojumi
Pievienotās vērtības nodokļa deklarāciju par pusgadu atkal iesniedzu par pusgadu ar I,II,III daļu. Viss ir pa nullēm. Pielikumus pieņēma. Galveno atļāva parakstīt, bet atkal atgrūda atpakaļ . pilnīgs izmisums...
Squirrel
Squirrel 20.07.2011 15:38
809 ziņojumi
Zvanot ārzemēn VID telefons aizņemts. Lieliski!

šodien pēdējā diena
Squirrel
Squirrel 20.07.2011 15:50
809 ziņojumi
Pielikumus nevar sniegt pa nullēm, tad nepieņem deklarāciju. Jums jāsniedz precizēta deklarācija un bez pielikumiem- nedrīkst būt arī ķekši pret pielikumiem
Inz
Inz 20.07.2011 16:52
661 ziņojums
Man vēl tāds jautājums pie šī visa- uzņēmumam pagaidām ir tikai izdevumi, nav ienākumu. Iesniedzot atskaiti nevaru uzrādīt,ka nauda jāpārskaita no kases uz mūsu uzņēmumu, jo nav pietiekama summa (100Ls), bet nav arī vajadzība norādīt kādu nodokli,kur šo naudu novirzīt. Ir vēl kāda iespēja, ko uzrādīt? Jo it kā nevienā no šitiem man nav vajadzības. Varbūt kāds māk apskaidrot kas un kā? Paldies!;-)
Winn
Winn 20.07.2011 19:37
10 ziņojumi
Ja nav vajadzības, tad nerādiet... nauda paliks PVN kontā.
Inz
Inz 20.07.2011 22:35
661 ziņojums
Paldies Inz. tagad vēlreiz aizsūtiju nu jau kuro reizi.

Man tikai viens nav saprotams- kāpēc bija pienācis šāda veida skaidrojums:

"..iesniegtais dokuments "PVN taksācijas perioda deklarācija" nav pieņemts, jo VID datu bāzē nav reģistrēti šādi kopā ar deklarāciju iesniedzami pielikumi:

- PVN 1: Pārskata par priekšnodokļa un nodokļa summām I daļa;

- PVN 1: Pārskata par priekšnodokļa un nodokļa summām (ES) II daļa;

- PVN 1: Pārskata par priekšnodokļa un nodokļa summām III daļa.

Pagājušā gadā šajā pašā laikā deklarācija bija iesniegta ar nullēm un visiem pielikumiem ar nullēm.par ķekšiem neatceros gan. viss tika pieņemts.

Kad beidzot beigs ņirgāties par uzņēmējiem?
Squirrel
Squirrel 21.07.2011 03:23
809 ziņojumi
Pagājušajā gadā nekādu ķekšu nebija.

Jau vairākkārt Jums šeit skaidroja - izdariet visu korekti, un pārskatus pieņems EDS.

Ja deklarācijā ir tikai nulles, nevajag iesniegt nevienu pielikumu, un arī neviens ķeksis nav jāliek.

Ja deklarācijā ir kādi skaitļi, jāiesniedz un arī jāieķeksē tikai attiecīgais pielikums.

Nedēļu Jūs te cepaties, bet negribat saprast viselementārāko loģiku.

EDS ir tā iekārtots - pēc loģikas likumiem. Un Jūs ar savu anarhisko rīcību to neizmainīsiet.
Aivars007
Aivars007 21.07.2011 09:45
26981 ziņojums
Aivar, tas nebija jūsu ieteikums!Piedodoet par kritiku, bet negreznojaties ar svešām spalvām!

Jūs pats to nezinājāt! Neviens man te vairākkārt neko neskaidroja precīzi kā tikai Inz! Paldies šim cilvēkam!
Squirrel
Squirrel 21.07.2011 13:53
809 ziņojumi
Kādām vēl spalvām?

Jūs vispār kontrolējat sevi, ko Jūs rakstāt?

Saprašana - patiešām Dieva dāvana.

Pilns forums ar sama buxgalter. Laikam atvērto durvju nedēļa.
Aivars007
Aivars007 21.07.2011 14:32
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.