По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Par Zalkti Uz tēmu sarakstu

Par Zalkti
Sakiet lūdzu kāda pieredze jums ir ar Zalkts programmu noliktavu, vai var mainīt pašizmaksas? Mēs gribam pirkt, bet gribēju uzzināt viedikli(metāllūžņu firma)
Sires
Sires 08.06.2009 15:20
83 ziņojumi

Atbildes (67)

Es bankas failu neeksportēju, jo man "besī", ka visiem dokumentiem ir vienāds numurs un man ar roku jāvada partneris un grāmatojums.Man izrakstam ir līdz 20 lapām un es tieku veiksmīgi galā ar bez bankas importa.Tadkad esmu pabeidzis visu savadīt un man ir precīzs konta izraksts, tad izdrukāju ar visiem grāmatojumiem un iešuju klāt pie bankas izraksta.
Aivareno
Aivareno 19.05.2010 19:02
6641 ziņojums
ai, ai, ai, besīties nu gan nevajag

es gan nebesījos, tikai pie sevis purpinu...
Aivars007
Aivars007 19.05.2010 19:51
26981 ziņojums
Aivareno
Aivareno 20.05.2010 20:10
6641 ziņojums
"man ar roku jāvada partneris un grāmatojums"

в файле банковской выписки партнёр имеется, если он есть и в Вашей базе, то все вопросы к программисту, почему надо его вводить руками

вот код операции передают не все банки, SWED, например, передаёт и тогда можно настроить проводки.

Я в своей программе не ввожу руками ни партнёра, ни проводки.
Makssoft
Makssoft 20.05.2010 20:25
24094 ziņojumi
Programma ļauj izvēlēties klientu no datu bāzes.bet automātiski pats viņš tur nenonāk.
Aivareno
Aivareno 20.05.2010 21:31
6641 ziņojums
Ну так сообщите разработчику, что былО автоматически - это же можно сделать.
Makssoft
Makssoft 21.05.2010 09:06
24094 ziņojumi
Jā, nelielas problēmas bija ar Zalktis jaunākās versiju. Par jau minētām problēmām un citiem sīkumiem rakstīju programmas autoram un saņēmu atbildi:

<<<Paņemiet jaunu instalētaju no interneta http://diskusija.zalktis.lvuz jūsu datoru, tad palaidiet, lau uzinstalē izlaboto versiju.

Kolēģi to arī var darīt.>>>

Tā kā uz priekšu! Instalējam un skatāmies ,kas mainījies uz labo
Frezy
Frezy 21.05.2010 13:46
1986 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.