По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

pieņemšanas-nodošanas akts automašīnai. Help!!! Uz tēmu sarakstu

pieņemšanas-nodošanas akts automašīnai. Help!!!
slēdzot patapinājuma līgumu uz automašīnu ir nepieciešams arī pieņemšanas-nodošanas akts automašīnai. Būtu ļoti pateicīga, ja kāds varētu atsūtīt kkādu paraugu, vai kaut ko citu, kas saistīts ar šo tēmu. (uz meilu: dinccix@one.lv).

Lūdzu, lūdzu!
Dii
Dii 22.09.2005 19:18
2 ziņojumi

Atbildes (3)

http://www.vgk.lv/getafile.php?id=468
Albina
Albina 22.09.2005 19:34
61966 ziņojumi
Albina liels paldies Tev!

Bet kaa Jums shkjiet, vai sho parauga veidlapu var izmantot arii uz automashiinas PATAPINAAJUMU. Jo sii veidlapa ir paredzeeta, kad automashiina tiek nodota iipashumaa nevis patapinaajumaa.

Kaa arii: faktiski pienjemsanas - nodosanas akts ir paredzeets, lai konstateetu kaadaa staavoklii ir pienemamais-nododamais objekts, un, tad sanaak (vadoties pec materiaala, ko pievienojaat), ka var nemineet automasiinas faktisko staavokli? (piemeeram, telpu pienemsanas-nodosanas aktaa tiek uzskaitiits, kaadaa staavoklii ir telpas, kaads remonts veikts utt).
Dii
Dii 22.09.2005 20:30
2 ziņojumi
Вместо Nodod īpašumā можно написать Nodod lietošanā.

Можете писать про kaadaa staavoklii, можете не писать. На ваше усмотрение.
Albina
Albina 22.09.2005 20:35
61966 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem