По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Pirmā PVN deklarācija pēc reģistrācijas VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā Uz tēmu sarakstu

Pirmā PVN deklarācija pēc reģistrācijas VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā
Labdien,

Man ir jāsniedz pirmā PVN deklarācija un ir jautājums par priekšnodokļa atskaitīšanu. Uzņēmums ir reģistrēts, kā PVN maksātājs 08.12.2017, 01.12. ir saņemts rēķins par telpu nomu decembrī un 12.12. ir saņemts rēkins par komunāliem pakalpojumiem novembrī. Vai es pareizi saprotu, ka administratīvus izdevumus, kuri ir radušies pirms PVN registrācijas nevar iekļaut priekšnodoklī deklarācijā par decembri?

Paldies!
Oksanan
Oksanan 21.01.2018 18:49
1 ziņojums

Atbildes (1)

ES uzskatu ka rēķinu, ko saņemat par telpu nomu par decembri var sadalīt pēc kalendāra dienām un iekļaut priekšnodoklī summu no 08.12.2017 līdz 31.12.2017. Savukārt rēķinu kas saņemts 12.12.2017, bet par novembri, iekļaut PVN deklarācijā nedrīkst.
Elecbird
Elecbird 21.01.2018 19:17
2599 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.