По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Vsaa pakalpojumu lietvedis Uz tēmu sarakstu

Vsaa pakalpojumu lietvedis
Labdien. Man piedāvāja šo amatu. Esmu studējusi un pabeigusi lietvedības studijas pirms 9 gadiem. Protams, atsvaidzināšu zināšanas, bet tāpat ir neliela nedrošības.sajuta.
Vai šeit ir kāds šāda veida darbibieks vai bijis, vai vienkārši zinošs, kurš man varētu palīdzēt un izskaidrot kas tad īsti mani sagaida. Cik sarežģīti, kādi galvenie pienākumi. Cik tas viss ir sarežģīti? Vai ir kādas speciālās programmatūras, un cik tās ir sarežģītas?
Man atbildēja, protams, ka palīdzēs, bet būtībā jāstrādā no pirmās dienas pašai.
Negribu neko sabojāt, vai likt vilties.
Paldies.
Legaly.blonde
Legaly.blonde 14.11.2017 07:21
2 ziņojumi

Atbildes (14)

Esmu strādājis un strādāju joprojām šajā iestādē. Esmu arī vienkārši zinošs.
Tādas "zostiņas", kuras neprot šos jautājumus uzdot tam cilvēkam, kurš šo darbu piedāvāja, mūsu kolektīvā patiešām NAV VAJADZĪGAS!
Darbs ir ļoti sarežģīts, programmas arī sarežģītas, Jums tās nemūžam neiemācīties.
Sēdiet vien mājās un turpiniet gramstīties pa visiem iespējamiem profesionāļu portāliem / forumiem.
Pa gabalu redzams, ka BLONDĪNE! Precīzs niks izvēlēts.
Aivars007
Aivars007 14.11.2017 09:08
26981 ziņojums
P.S. Jūsu ierakstu grāmatvežu forumā pārsūtīju VSAA ģenerāldirektorei Inesei Šmitiņas kundzei - lai zina, kādām "zosīm" viņas vadītajā iestādē tiek piedāvāts darbs. Izskatās, ka bez konkursa. Laikam nav ierēdņa amats.
Aivars007
Aivars007 14.11.2017 09:15
26981 ziņojums
Man šķiet, ka Aivaram nav vērts uzvikties, jo izskatās, ka šī zostiņa vai zostēviņš mūs āzē ar kaitinošiem jautājumiem, jo gandrīz katru reizi, kad tikko kāds ir piereģistrējies ar jaunu niku (man izskatās, ka viena un tā pati persona), dod vaļu šeit mūs speciāli sakaitināt.
Nu šeit vairāk darbiņš būtu šīs mājas lapas IT speciālistiem.
Kirzaka07
Kirzaka07 14.11.2017 09:24
167 ziņojumi
Arī es esmu piesardzīga ar šiem number ONE!
Mu-maija
Mu-maija 14.11.2017 09:33
15814 ziņojumi
Zoss arī Āfrikā ir zoss.
Ar visiem numuriem - gan ar pirmo, gan arī ar pēdējo.
Aivars007
Aivars007 14.11.2017 10:23
26981 ziņojums
Laikam Tev - Aivar, laiks pensijā, nervi nobeigti. Kas par ārdīšanos? Darba devējs paskaidroja, ka ievadīs darbā kolēģi un tiešais vadītājs! Tāpēc nezinu, kādas programmas, utt, vismaz nosaukumus! Man ir juridiskā izglītība un pieredze ar tādām programmām, kādas Tev, iespējams, pat sapņos nav radījušās!!
Nu ja šāds ir kolēģu atbalsts, tad būs japadalās ar vadību, cik kompetents ir šāds darbinieks, kas rej, atvainojos, kā suns, bez iemesla.
Un kas tur komentēja par kaut kādu viltus profilu, vai ko līdzīgu... Nē, kļūdies!
Legaly.blonde
Legaly.blonde 15.11.2017 13:58
2 ziņojumi
UPS! Cik tolerants būs apkalpojošais speciālists ar kādu jauku attieksmi pret klientu.
Jā, ar tādu attieksmi var tikai valsts struktūrās strādāt vai Bitē.
IMXO
Andaz
Andaz 15.11.2017 16:46
27892 ziņojumi
Cienītā blondīne!
Es ar Jums kopā cūkas neesmu ganījis! Un būtu daudz labāk, ja Jūs ar mani "netutos".
Jūs jātur lielgabala šāviena attālumā no valsts iestādēm.
Patiešām blonda zoss!

P.S. I.Š. jau pateicu, lai tādas zosis neņem darbā.
Aivars007
Aivars007 15.11.2017 18:43
26981 ziņojums
Laikam Tev - Aivar, laiks pensijā, nervi nobeigti. Kas par ārdīšanos? Darba devējs paskaidroja, ka ievadīs darbā kolēģi un tiešais vadītājs! Tāpēc nezinu, kādas programmas, utt, vismaz nosaukumus! Man ir juridiskā izglītība un pieredze ar tādām programmām, kādas Tev, iespējams, pat sapņos nav radījušās!!
Nu ja šāds ir kolēģu atbalsts, tad būs japadalās ar vadību, cik kompetents ir šāds darbinieks, kas rej, atvainojos, kā suns, bez iemesla.
Un kas tur komentēja par kaut kādu viltus profilu, vai ko līdzīgu... Nē, kļūdies!
Legaly.blonde 15.11.2017 13:58
Ir gan viltus profils, jo tik, piedodiet, debīlus nikus var ielikt tikai kāds kacinātājs un katru reizi reģistrēties atkal un atkal ar vēl stulbākiem nikiem - kā Mamavera vai Blondāzoss.
Vakar jau vienu tādu administrācijai nosūdzēju, izdzēsa, bet šo aizmirsa izsviest
Kirzaka07
Kirzaka07 16.11.2017 08:41
167 ziņojumi
Aivar - Jūs patiešām esat rupjš! Ja ir slikta diena pagadījusies - iedzeriet kafiju, paskatieties pa logu, paklausieties labu mūziku un turieties pa gabalu no tastatūras un foruma.

Protams, daudzi šeit (ne tikai Aivars) esat pieredzējuši, visu un vienmēr zināt, nekad un nekur nekļūdāties. Tomēr tas nedod Jums tiesības būt nepieklājīgiem. Negribat atbildēt uz, Jūsuprāt, dumjiem/nepilnīgiem jautājumiem -
klusējiet. Jūs veidojat grāmatveža profesijas reputāciju. Kauns par Jums!

P.S. Rakstītais attiecas uz visu forumu kopumā, ne tikai šo tēmu.
Aquitania
Aquitania 16.11.2017 09:50
80 ziņojumi
Vēl viena gudrā, pati nekad neko neatbild, bet citiem aizrāda. Aivars visu pareizi pateica, jautājuma autore pat tik nesaprot, kur ir uzaicināta strādāt.
Japaina
Japaina 16.11.2017 10:08
10269 ziņojumi
Kādreiz mēdza teikt - labāk ar traku dancot nekā ar muļķi runāt.
Tas joprojām ir spēkā.
Teica arī - tāds tādu aizstāv.
Arī šis teiciens joprojām ir aktuāls.

P.S. Rakstītais attiecas uz visu forumu kopumā, ne tikai uz šo tēmu.
Aivars007
Aivars007 16.11.2017 10:25
26981 ziņojums
Vēl mēdz teikt - suņi rej, karavāna iet tālāk Lai jauka dieniņa!
Aquitania
Aquitania 16.11.2017 11:07
80 ziņojumi
Kam nepatik atbildes, lai nejautā
It sevišķi tik muļķīgus jautājumus
Meek
Meek 16.11.2017 12:17
5653 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.