По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Darbnespējas lapas-jaunā kārtība? Uz tēmu sarakstu

Darbnespējas lapas-jaunā kārtība?
Kā nu tagad būs-darbinieks ir saslimis atvaļinājuma laikā-ir gan A gan B lapa.Japareizi sapratu informāciju,tad VSAA skatīsies VID datos,vai par šīm Bdarbnespējas dienām nav aprēķināta alga.Ja ir aprēķināta-tad B lapu neapmaksās.
Bet esmu cilvēkam aprēķinājusi un izmaksājusi atvaļinājuma naudu pilnībā.Tagad viņš aizies uz VSAA un tur VID datos būs redzamas tikai nostrādātās stundas un alga.Kā gan VSAA varēs saprast-cik te alga,par kurām dienām,cik ir šajā gadījumā atvaļ.nauda?VID taču neuzrādās darbiniekiem piešķirtie atvaļinājuma periodi.
Vai es kaut ko nepareizi saprotu?
Sella
Sella 05.08.2015 15:16
377 ziņojumi

Atbildes (32)

онести бы только до правильных ушей это всё.
Ant_lv 10.09.2015 19:35
Tas Maijai
Andaz
Andaz 11.09.2015 13:14
27892 ziņojumi
Vēlos apjautāties - kā rīkojaties Jūs? Varbūt es kaut ko nesaprotu. Esmu apmulsis.

EDSā no VID sāku saņemt paziņojumus:
Par izmaiņām nodokļu maksātājam piesaistīto darbnespējas lapu datos
Informācija no VID
Informējam, ka nodokļu maksātājam elektroniski piesaistīto darbnespējas lapu datos ir veiktas izmaiņas par periodu no 25.01.2018., kuras var apskatīt EDS pārskatā "Darbinieku darbnespējas lapu dati".

Atveru šo sadaļu "Darbinieku darbnespējas lapu dati", bet tur - tukšums.
Man jāuzzīlē, kurš no visiem darbiniekiem ir atļāvies slimot. Jāmeklē kāds algu saraksts, kur ir visu darbinieku personas kodi, un jāsāk meklēšanas process. Tas ir kā tumšā istabā meklēt melnu kaķi.
Labi, man jau nav darbinieki skaitāmi simtos, varu "metodom tika" arī sākt meklēt.
Taču - ko dara grāmatveži, kuriem darbinieki ir simtiem?
Lūdzu padomu un lūdzu dalīties ar pieredzi!
Vai tad nevarēja tāpat kā ar algas nodokļa grāmatiņām - lai var redzēt to, kas jāredz?
Kāpēc tāda noslēpumainība?
Nesaprotu.
Aivars007
Aivars007 26.01.2018 10:09
26981 ziņojums
Айвар, а потом появляется задним числом. В декабре вдруг появилось за сентябрь-октябрь. Хорошо, что мы сами знали, что работник болел.
Albina
Albina 26.01.2018 10:13
64595 ziņojumi
Vēlos apjautāties - kā rīkojaties Jūs? Varbūt es kaut ko nesaprotu. Esmu apmulsis.

EDSā no VID sāku saņemt paziņojumus:
Par izmaiņām nodokļu maksātājam piesaistīto darbnespējas lapu datos
Informācija no VID
Informējam, ka nodokļu maksātājam elektroniski piesaistīto darbnespējas lapu datos ir veiktas izmaiņas par periodu no 25.01.2018., kuras var apskatīt EDS pārskatā "Darbinieku darbnespējas lapu dati".

Atveru šo sadaļu "Darbinieku darbnespējas lapu dati", bet tur - tukšums.
Man jāuzzīlē, kurš no visiem darbiniekiem ir atļāvies slimot. Jāmeklē kāds algu saraksts, kur ir visu darbinieku personas kodi, un jāsāk meklēšanas process. Tas ir kā tumšā istabā meklēt melnu kaķi.
Labi, man jau nav darbinieki skaitāmi simtos, varu "metodom tika" arī sākt meklēt.
Taču - ko dara grāmatveži, kuriem darbinieki ir simtiem?
Lūdzu padomu un lūdzu dalīties ar pieredzi!
Vai tad nevarēja tāpat kā ar algas nodokļa grāmatiņām - lai var redzēt to, kas jāredz?
Kāpēc tāda noslēpumainība?
Nesaprotu.
Aivars007 26.01.2018 10:09
Aivar, es nezīlēju, vienkārši atzīmēju - DNL izmaiņas sākot ar - te ielieku datumu, sākot no kura gribu redzēt izmaiņas, un pārādās visas izsniegtās DNL.
Bet jāpiekrīt Albinai, dati reizēm tiešām parādās ar novēļošanos, mani glābj tikai tas, ka vismaz personāls ir izdresēts un paziņo par savām DNL.
Gizas
Gizas 26.01.2018 10:48
12 ziņojumi
Paldies, Gizas!
Tagad patiešām redzu.
Laikam bija kāds "gļuhs".
Es liku "šogad", un man neko nerādīja.
Aivars007
Aivars007 26.01.2018 11:09
26981 ziņojums
Es liku "šogad", un man neko nerādīja.
Aivars007 26.01.2018 11:09
tātad - neviens neslimo
Andaz
Andaz 26.01.2018 15:34
27892 ziņojumi
Es liku "šogad", un man neko nerādīja.
Aivars007 26.01.2018 11:09
tātad - neviens neslimo
Andaz 26.01.2018 15:34
Tur jau tas sunc aprakc, ka slimoja, citādi jau es tur nebūtu bāzis savu degunu.
Aivars007
Aivars007 26.01.2018 17:32
26981 ziņojums
Zinu, ka darbiniekam bija DNL, VIDs neko man neziņu un arī EDS neko neredzu, lieku gan "šogad", gan ieliekot laika periodu - nekā. Diez kā rīkoties, izlikties, ka tādas lapas nav, vai mēģināt, lai ģim.ārsts dod kādu apliecinājumu darbiniekam, varbūt, lai darbinieks to saka ģim.ārstam.
Uce
Uce 26.01.2018 18:11
218 ziņojumi
Lai darbinieks jautā ģimenes ārstam.
Ja arī ģimenes ārsts ir jaunajā sistēmā DNL ievadījis, tāpat ir iespējams DNL izdrukāt arī papīra veidā.
Pats savām personīgajām acīm redzēju.

Un vēl pats savām personīgajām ausīm dzirdēju, ka ģimenes ārste kādu tur DNL sistēmā redz, arī izdrukā, bet kaut kas tur cits neredz. Kur un kas neredz, to gan nemācēšu stāstīt plašāk.
Sapratu tikai tik daudz, ka tam "kaut kam" IR jāredz, bet viņš kā neredz, tā neredz.
Tāda tā jaunā sistēma.
Aivars007
Aivars007 26.01.2018 19:37
26981 ziņojums
Laikam tas būs tas gadījums, ka arī darba devējs to DNL neredz, bet ja ģim.ārsts var DNL izdrukāt arī papīra formā, tad jau viss kārtībā. To nezināju. Tikai kā lai zina, kurā gadījumā tā jāprasa izdrukātā formā.
Kā tā sistēma darbojas, nudien nesaprotu, jo otrā uzņēmumā visu redzu, ka DNL ir izsniegta, pagarināta un šobrīd turpinās.
Uce
Uce 26.01.2018 20:44
218 ziņojumi
Jāatceras viens - dzīvojam Latvijā...
Aivars007
Aivars007 26.01.2018 20:54
26981 ziņojums
Подскажите, что делать. У меня работник с 29 декабря в больнице - нет никакой информации о больничных листах. Пробудет еще неделю минимум.
Как расчитать зарплату за января? (как оформить последние 3 рабочие дня - платитм зарплату 1 февраля)
Marija1710
Marija1710 30.01.2018 15:41
59 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.