По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Pamatlīdzekļi Uz tēmu sarakstu

Pamatlīdzekļi
Labdien!
Lūdzu konsultējat mani šādā jautājumā, kolēģi - SIA 2014. gada uz laiku apturēja saimniecisko darbību, Gada pārskatu protams gatavoju. Tagad nesaprotu kā ir ar pamatlīdzekļu nolietojumu, to kontēt drīkstu tikai par četriem mēnešiem, kad SIA notika darbība vai tomēr drīkst par visu gadu. Un kā ar nodokļu vajadzībām?

Lasīju, ka drīkst tikai par tiem, kad notikusi saimn.darbība, BET manas domas - piemēram dators un programmatūra pēc gada - diviem būs "morāli" novecojusi... kad atkal atsāks darbību - nezinu.

Paldies! Un zinu, ka tev besī visiem tie muļķīgie jautājumi, bet ritīgi esmu aizķērusies ar darbiem un vēl 3 GP jāsataisa, tāpēc nolēmu ātrāk palūgt padomu šeit...
Loliks
Loliks 30.03.2015 21:08
91 ziņojums

Atbildes (27)

Может лучше крестиком попробуйте вышивать....
Tt7
Tt7 30.03.2015 22:58
37863 ziņojumi
Танюш,это тоже не простое занятие
Gravchik
Gravchik 31.03.2015 08:37
6083 ziņojumi
Es arī pabrīnījos.
Speciālists Loliks, kuram jāsagatavo daudzi GP, taču nezina elementāras lietas.
Jautājums - kādā kvalitātē tad ir tie visi pārējie GP?

Un ja Loliks, tad laikam vīrietis. Diezin vai mācīsies krustdūrienus. Iesakiet hokeju, rokasbumbu...
Aivars007
Aivars007 31.03.2015 08:49
26981 ziņojums
Paldies! Jūsu atbildes kā vienmēr lieliskas... galvenais ka pašiem jautri!
Man prieks, ka Jūs visu pilnībā zinat, jācer, ka TIK liela gudrībā mani nekad nepiemeklēs!!!
Loliks
Loliks 31.03.2015 14:57
91 ziņojums
http://www.uzzina.lv/vuzn.php?vuzn_id=3047
Cleo
Cleo 31.03.2015 15:06
19234 ziņojumi
Ko tad beigās izvēlējāties - krustdūrienus vai hokeju?
Aivars007
Aivars007 31.03.2015 16:10
26981 ziņojums
puzles
Ambera
Ambera 31.03.2015 17:03
21759 ziņojumi
Domāju grāmatvedībai jāturpinā uzskaitīt nolietojumu, a nodokļiem jāpartrauc un jāatsāk tad kad saimn. darbība atjaunosies.
S4etovod_votruba
S4etovod_votruba 31.03.2015 20:37
116 ziņojumi
Un ja Loliks, tad laikam vīrietis. Diezin vai mācīsies krustdūrienus.
Aivars007 31.03.2015 08:49
https://www.youtube.com/watch?v=TQv7nLFQGiw
Ant_lv
Ant_lv 31.03.2015 23:26
3410 ziņojumi
Я тут домик вам построил - Фиг Вам называется.
Aivars007
Aivars007 01.04.2015 09:18
26981 ziņojums
Aivars007 - kurš laikam iedomājies, ka ir baigais Džeims Bondss - tev cik noprotu sagādā baudu apsmiet cilvēkus! Bet zini - labākais tas, ka dzīvē viss nāk atpakāl, pietam dubultīgi... Un tas ir pierādīts, ka internetā apsmej tikai tas, kuram pašam dzīv;e kaut kā pietrūkst! Pieļauju domu, ka Tava ģimene nav īpaši laimīga ar Tevi (kaut gan šaubos, ka tādam vīrietim vispār varētu būt sieviete)... Un smejas tas, kurš smejas pedējais...

Ak jā - es neesmu vīrietis, bet gan sieviete... Un uzdot dažkārt (kā Jums liekas) muļķīgus jautājums ir cilvēcīgi, jo tiem kam darba pilnas rokas un nav laika te caurām dienām "tupēt" grāmatvežu forumā un apcelt citus, reizēm gadās aizmirst elementāras lietas.
Ko varu teikt par uzdoto jautājumu, par ko izvērtās diskusija un es tiku nodēvēta par vīrieti un man piedāvāts hokejs - jā, ar šādu lietu saskāros pirmo reizi un likās, ka ir tak labi jautāt pēc palīdzības kolēģiem - grāmatvežiem... bet maldījos, jo te jau tāds kā hiēnu bars, kurš pārgudrs ar izsmiešanu!!!

Paldies!
Un veiksmīgi turpmāk darbā!
Loliks
Loliks 02.04.2015 14:02
91 ziņojums
Ja Jūs vēl iemācītos rakstīt pareizi......
Am14
Am14 02.04.2015 14:15
385 ziņojumi
Ļoti jauki, ka Jūs tik labi pārzināt manus radu rakstus.
Es Jūsējos radu rakstus gan neesmu aizticis.
Neaizmirstiet teicienu - Kas otram bedri rok, tas pats tajā iekrīt.
Un nekādas apsmiešanas un izsmiešanas no manas puses nav bijis - tās ir tikai Jūsu personīgās ambīcijas.
Es vienīgi atļāvos izteikt šaubas par Jūsu zināšanām grāmatvedībā vispār, jo Jūs pati rakstījāt, ka Jums jāsagatavo vairāki Gada pārskati. Pieļauju, ka strādājat grāmatvedības uzņēmumā un uzskatāt sevi par bilancspējīgu grāmatvedi. Un tajā pašā laikā elementāras lietas nezināt.

Es no sevis neko neesmu iedomājies - tas Jūsu zināšanai. Un man dzīvē visa pietiek, par to varat nešaubīties ne mirkli.
Arī niks forumā atbilst manam vārdam - man nav bijusi vajadzība piedēvēt sev kādu sievišķīgu niku...
Lūk tā, cienītā.
Uztveriet šo dzīvi objektīvāk, nemokiet sevi ar savām pārmērīgajām ambīcijām.
Aivars007
Aivars007 02.04.2015 14:33
26981 ziņojums
Man par Jums, Aivars007, nav bijušas labas domas jau kopš pirmo reizi "iegriezos" forumā... Jums vienmēr paticies izradīt to, ka esat "gudrāks" par pārējiem. Neapšaubu Jūsu zināšanas, iespējam arī Jums noteikti ir vairāku gadu pieredze šajā jomā, jauki...
Tad atbildiet uz jautājumu - ja negribat dalīties ar savām zināšanām, tad priekš kam vispār lasat vai komentējat uzdotos jautājumus?
Man ambīcijas nav, patiesībā pat neesmu rupja un tā, kura citus "noliek", bet uznāk brīži, kad tādi kā JŪS spēj arī mani nokaitināt. Jā, es mācos un gribu būt arī Bilancspējīga grāmatvede,kaut kad nākotnē!

Un mans niks nav tamdēļ, lai izliktos par vīrieti!!!

Jauku dienu un svētkus!
Loliks
Loliks 02.04.2015 14:45
91 ziņojums
Ja Jūs vēl iemācītos rakstīt pareizi......
Am14 02.04.2015 14:15
Ak, ļoti atvainojos, pareizrakstības skolotāj... Pareizrakstība forumos noteikti ir pati, pati svarīgākā un šis komentārs noteikti vietā un laikā!
Arī Jums veiksmi!
Loliks
Loliks 02.04.2015 14:46
91 ziņojums
Es neesmu skolotājs. Taču šī nianse daudz liecina par cilvēku. Tāpat kā niks. Es nekautrējos paņemt rokās grāmatu "Grāmatvedības pamati", kad man tas ir nepieciešams.
Paldies par veiksmes vēlējumiem.
Jums arī novēlu veiksmi!
Am14
Am14 02.04.2015 14:59
385 ziņojumi
Es neesmu skolotājs. Taču šī nianse daudz liecina par cilvēku. Tāpat kā niks. Es nekautrējos paņemt rokās grāmatu "Grāmatvedības pamati", kad man tas ir nepieciešams.
Paldies par veiksmes vēlējumiem.
Jums arī novēlu veiksmi!
Am14 02.04.2015 14:59
Lai būtu skaidrs - niks man ir "iesauka iz dzīves"!!! Jā, atzīstu, man ar patīk vienmēr uzrakstīt visu pareizi, bet ja steidzos, tad iznākums ir tāds kāds viņš ir!

Paldies.
Loliks
Loliks 02.04.2015 15:02
91 ziņojums

bet ritīgi esmu aizķērusies ar darbiem un vēl 3 GP jāsataisa, tāpēc nolēmu ātrāk palūgt padomu šeit...

Jā, es mācos un gribu būt arī Bilancspējīga grāmatvede,kaut kad nākotnē!
Loliks 02.04.2015 14:45
Vai tad tagad GP taisa grāmatveži, kuri nav bilancspējīgi?
Japaina
Japaina 02.04.2015 15:42
10269 ziņojumi
Nē, bet tie kuri mācās gan taisa un tad dod pārbaudei Galvenejam gr. Vai domājat, ka ir viegli ar katru mazāko jautājumu skriet un prasīt??? Biju domājusi,ka nekāda problēma nebūs, ja uzjautāšu forumā, bet kļūdījos... bet no kļūdām mācās!
Jebkurā gadijumā Paldies tiem, kas palīdzēja un atradu atbildi uz savu jautājumu. Netaisu jau GP nekādām bankām, bet gan maziem. Pirmo gadu man ir uzticēts šāds darbs, kad varu visu darīt pati no A - Z...
Loliks
Loliks 02.04.2015 15:54
91 ziņojums
Уважаемая, опыта набираются в реале, а не на Форуме, и если хотите чему-то научиться, то самое лучшее спрашивать в реале, когда Вам на самолётиках и цифрах всё могут объяснить. Доставайте своего главбуха вопросами - Вам наука, а главбуху тренировка мозга. Удачи!
Tt7
Tt7 02.04.2015 16:22
37863 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.