По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Dekrēts Uz tēmu sarakstu

Dekrēts
Labdien!
Radās daži jautājumi saistībā ar dekrētu. Ceru ka kāds varēs palīdzēt atbildot uz dažiem jautājumiem.

Esmu IK MUN maksātājs.
Darbiniece iet dekrētā, parakstīju B lapu vai vēl kādi papīri vai k-kas ir jāsagatavo.
Vai savai grāmatvedībai man vajag kaut kādu papīru par to ka darbiniece iet dekrētā, vai varbūt vēl vajag k-ko VID sūtīt?
Vai kaut kas ir arī jāizmaksā saistībā ar dekrētu?
Okio
Okio 25.07.2014 14:10
42 ziņojumi

Atbildes (6)

Vienā brīdī, kad pieprasīs bērna kopšanas atvaļinājumu, būs jānodod VIDam ziņas par to, tomēr grāmatvedis zinās kādas.
Ant_lv
Ant_lv 25.07.2014 14:42
3404 ziņojumi
Šie jautājumi jāuzdod savai uzņēmuma grāmatvedei, nevis šeit svešiem cilvēkiem.
Ja Jūs savai grāmatvedei neuzticaties, ņemiet sev par grāmatvedi kādu no šī foruma, ja šim forumam tāda uzticība.
Rēķinieties, ka šeit atbildes būs anonīmas, un nevienam atbildību par tām nepaprasīsiet.
Bet savai grāmatvedei gan varat prasīt atbildību par skaidrojumiem un par rīcību.

Ja Jūs parakstījāt B lapu, neinformējot par to savu grāmatvedi, jau šis solis no Jūsu puses nav korekts.
Es personīgi nesaprotu, kādas tad ir grāmatvedes funkcijas Jūsu uzņēmumā.
Aivars007
Aivars007 25.07.2014 14:56
26981 ziņojums
Man nav grāmatvedes, jo tā jau knapi sanāk minimālā alga sev.
Okio
Okio 25.07.2014 19:40
42 ziņojumi
Kamēr ir B lapa - nekas nav jāziņo, nekādi rīkojumi nav nepieciešami.
Kad B lapa beigsies, un ja ņems bērna kopšanas atvaļinājumu, vajadzīgs darbinieka iesniegums, jāizdod rīkojums, kā arī jāpaziņo VID - Ziņas par daba ņēmējiem, ir attiecīgs kods.
"Savai grāmatvedībai" vajadzētu B lapas kopiju, lai Jūs precīzi zinātu, kad jānāk darbā vai jāpiešķir bērna kopšanas atvaļinājums.
Aivars007
Aivars007 25.07.2014 21:36
26981 ziņojums
Paldies Aivars007 par info.
Okio
Okio 25.07.2014 22:47
42 ziņojumi
Ko nu es ar puķi! Neesmu jau gove, zāli neēdu.
Bet paldies! Negribu tomēr noniecināt.
Aivars007
Aivars007 26.07.2014 09:42
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.